Svatební hostiny Brno v tomto létě míří do Hotelu Gregor

Svatební hostiny Brno v Hotelu Gregor disponují značným počtem spokojených zákazníků, kteří zaručují, že nikdo, kdo se rozhodne oslavit tento zásadní životní krok v útulném prostředí tohoto rodinného hotelu, nebude svého rozhodnutí litovat.

Svatební hostiny Brno

Aranžmá svatební tabule může do značné míry ovlivnit průběh celé svatby

Svatební hostiny Brno totiž nepodceňují ani takový detail, jímž může být na první pohled volba barvy svatební tabule. Rozhodně se totiž nejedná o nějakou maličkost, protože je to právě barevné ztvárnění svatby, jež značnou měrou přispívá k náladě jejích účastníků. Výběr vhodné barvy pro aranžmá svatebního stolu je proto konzultován při osobní schůzce s novomanželi. K běžné výzdobě svatebních stolů v Hotelu Gregor patří i středový pás, perličky, kamínky, okvětní lístky, svíčky a ubrousky, když cena pochopitelně závisí na zvoleném typu výzdoby.

Na podobě svatebního menu se lze s personálem Hotelu Gregor bez problémů domluvit

Skutečným vrcholem svatební hostiny Brno, na něž je kladen největší důraz, je samozřejmě nachystané svatební menu. V základní nabídce, s níž se je možné seznámit na internetových stránkách Hotelu Gregor, jsou čtyři podoby. Kromě svatební klasiky jistě chuťové buňky hostů dráždí i svatební menu I, jež sestává ze šunky se smetanovým křenem, kuřecího vývaru se zeleninou a krupicovými noky a z marinovaného vykostěného kuřecího stehýnka s mandlovou nádivkou a rozmarýnovými brambory. Pokud v nabídce Hotelu Gregor nenajdete jídla, která si na svém svatebním stole představujete, není to sebemenší důvod k znepokojení! S personálem hotelu se totiž můžete domluvit přesně na takové podobě svatebního menu, jež bude v souladu s vašimi představami!

Hotel Gregor garantuje i pohodlné ubytování svatebních hostů

Svatební hostiny Brno v Hotelu Gregor si uvědomují, že povinností novomanželů je postarat se nejen o žaludky, ale i o celkové pohodlí svatebčanů. Za tímto účelem je pro svatební hosty připraveno 12 dvoulůžkových pokojů, 1 apartmán a 2 třílůžkové pokoje, k jejichž standardnímu vybavení patří WC, sprcha, WIFI, LED TV a pracovní stůl. Milým bonusem je jistě poskytnutí svatebního apartmánu pro novomanžele zdarma. Po náročném svatebním dni jistě přijde druhý den všem svatebčanům vhod snídaně typu švédských stolů, jež poskytuje pestrý výběr ze studené i teplé kuchyně. Pokochat se v jejím průběhu mohou výhledem na malebné náměstí města Modřice.

Svatební hostiny Brno vynikají svojí spolehlivostí

Při pořádání svatební hostiny Brno v Hotelu Gregor mají organizátoři jistotu, že vše poběží jako na drátku. Ve svatební den, který by si měli jeho aktéři především užít, se jedná o velmi důležitý předpoklad toho, aby na něj mohli i po letech s radostí vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *