Svatba v pohádkovém prostředí

Když se řekne svatba, každá nevěsta si jako první představí nádherné svatební šaty. Než si je však bude moci obléknout čeká ji jedno důležité rozhodnutí. Které místo bude kulisou nejromantičtějšího dne v životě?

Toužíme po dokonalé svatbě

Aby byla svatba úžasnou událostí, na kterou budou všichni vzpomínat, musí proběhnout tam, kde vám bude příjemně. Svatební přípravy vždy provází trocha nervozity spojená především s nejrůznějším chystáním a přípravami. Nevěsta musí vstávat v brzkých ranních hodinách, aby stihla líčení, krásný účes a oblékání těch nejkrásnějších šatů. Následuje uspěchaný přejezd na místo konání obřadu a další uspěchaný odjezd tam, kde se bude pořádat hostina. V průběhu odpoledne ještě novomanželé zpravidla odjíždějí do vzdálenějších koutů za hezkou přírodou pořídit svatební fotografie. Celý den je ve znamení několika náročných přejezdů a ztrácíte to nejdůležitější. Ztrácíte čas, který byste mohli a měli strávit se svými blízkými. Svatba může proběhnout bez shonu, v nádherném prostředí plném romantiky. Vše na jednom místě a klíče od vozu mohou zůstat na nočním stolku vašeho apartmá.

Jak si užít svatební den

Zeptejte se novomanželů, jaká byla jejich svatba. Většina vám odpoví, že krásná, ale také náročná. Nevěsta určitě zmíní, že vstávala kolem páté hodiny ranní, aby stihla veškeré přípravy. Obřady, které se konají v dopoledních hodinách a na jiném místě než oslava, jsou opravdu ve znamení spěchu. Může to proběhnout i jinak! Představte si, že přijedete na nádherné místo soukromého statku, ubytujete se a vypnete budík. Můžete si to dovolit, protože vás svatební obřad se koná až odpoledne a máte to pár minut chůzí na místo sňatku. Svatební hostina proběhne hned vedle a nikoho nečeká náročné přejíždění. Žádný shon a spěch. Jen pohodlí, klid a rodinná atmosféra. Zábavu si budete užívat až do pozdních nočních hodin, vaši hosté s vámi zůstávají i přes noc a všichni se potkáte ještě u společné snídaně. Takto vypadá perfektně strávený den, protože vás netlačí čas!

Letní den je pro svatbu nejlepší

Svatba, která se koná v letním období, má nejlepší záruku hezkého počasí. Proto se samozřejmě nejvíce svateb pořádá právě v létě. A proto také jsou oblíbená místa pro pořádání svateb zamluvená na letní období už dlouho předem. To platí také o Barokním statku Benice, který je dokonalým místem pro váš svatební den. Když pořádáte svatbu v létě na Barokním statku Benice, můžete se těšit na obřad venku, kde budete obklopeni nádhernou přírodou a romantickým prostředím historického statku. Krásné místo v dokonalém soukromí!

Barokní statek Benice:

  • romantická atmosféra,
  • soukromí pro vás i vaše hosty,
  • obřad, hostina i ubytování na jednom místě,
  • velký výběr svatebního menu,
  • možnost grilování a rautu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *