Kreativní tábor Benice uprostřed přírody

Čerstvý vzduch, seznámení se s novými kamarády, naučení se něčeho nového, prožití spousty zábavy či odtrhnutí od virtuálního světa plného elektroniky. To je Kreativní tábor Benice, pořádaný v malebné přírodě pouhých11 kilometrů od Benešova.

Dlouholetá tradice s nabytým programem

Kreativní tábor Benice je určen všem klukům i holkám od šesti let. Jedinou podmínkou k přihlášení na tábor je záliba dětí v malování a všemožném tvoření.  Ať už se ratolest nebojí přijet sama či chce naopak prožít spoustu zážitků s kamarádem, kterého už dobře zná, pro každého jsou dveře do barokního statku Benice otevřeny. Zárukou kvality pořádaných táborů není pouze to, že jsou vedeny kvalifikovanými a kreativními vedoucími, ale také to, že jsou tábory pořádány více než dvacet let. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Již takovou dobu statek Benice hostí každé léto děti od 6 do 16 let na táborech s různým zaměřením.

Kreativní tábor Benice

Kreativní tábor Benice ubytovává své malé táborníky v dřevěných chatkách a indiánských teepee. Pro děti je zajištěn celodenní pitný režim. Stravu dostávají pětkrát denně na přilehlém statku. Zpravidla se jedná o tradiční česká jídla, která jsou uvařena z čerstvých surovin. Sprchy a sociální zařízení jsou v táboře samozřejmostí. Elektrická energie zde ale chybí. Děti si tak mohou vychutnat každý okamžik tábora, aniž by v ruce neustále držely mobil či tablet a surfovaly na internetu. 

Tradiční i netradiční program

Kreativní tábor Benice nabízí program, který jen tak všude nenajdete. Objevují se jak tradiční, tak také netradiční aktivity. Co tedy děti všechno čeká? Každý správný tábor má táborovou hru a také ranní rozcvičku, nechybí ani táborová vlajka, která každý den na počest turnusu plápolá. Vrcholem tábora je všemi oblíbená stezka odvahy, diskotéka a opékání buřtů pod nebem plným hvězd.

Tábor na statku Benice nabízí ale také něco jiného, něco co jej od ostatních táborů odlišuje. Před letním parnem a sluníčkem se malí táborníci schovají při tvorbě origami, malování tuší či vodovkami, nebo když budou tvořit vlastní DIY video. Všechny tyto kreativní aktivity budou obohaceny zajímavými přednáškami, aby výtvory, které děti v průběhu tábora vytvoří a které si také budou odnášet domů, vypadaly co nejlépe.

Kreativní tábor Benice – kdo se přihlásí, rozhodně neprohloupí 

Kreativní tábor Benice se nachází na statku uprostřed přírody, který je pro tábory určen již téměř čtvrt století. Čerstvý vzduch a nádherná příroda jsou to pravé pro každé, nejen městské dítě. Pokud navíc vaši ratolest baví malování a různé tvoření, není nic lepšího než ji přihlásit na Kreativní tábor Benice. Tábor, který dětem ukáže krásy přírody a rozvine jejich tvůrčí schopnosti za přítomnosti školených a zkušených táborových vedoucích. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *